Next77

Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Tokina na terenie Polski, informuje o wprowadzeniu do oferty najnowszego obiektywu japońskiego producenta.

Next77

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej recenzji obiektywu Tokina FíRIN 100mm f/2.8 FE Macro przygotowanej przez Christophera Frosta

Next77

W ramach wspierania inicjatywy #zostańwdomu Quadralite rozpoczyna cykl warsztatów / spotkań z naszymi ambasadorami w formie relacji live na naszym profilu FB.

Next77

Kultowy już produkt Reporter 200 TTL doczekał się nowszej, odświeżonej wersji. Poznajcie Reportera 200 PRO TTL!

Next77

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją lampy Quadralite Stroboss V1 przygotowaną przez foto24.com.

Next77

Firma Next77 Sp. z o.o., będąca oficjalnym dystrybutorem produktów marki Irix, ma przyjemność poinformować o premierze nowego obiektywu: Irix 45mm f/1.4. Piękny bokeh, wyraźne światło, klasyczna ogniskowa, sprawdź co jeszcze oferuje obiektyw Irix 45mm f/1.4.

Next77

Rok 2020 jest dla Tokiny niezwykle ważny ponieważ obchodzi ona 70 rocznicę istnienia. Sprawdź jakie pramiery planowane są na ten wyjątkowy rok.

Next77

Najnowszy obiektyw Tokina 85mm ATX-M do aparatów Sony E jest już dostępny w Polsce!

Quadralite

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłanie swoich prac! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz zwycięzcami konkursu na najlepsze zdjęcia.

Next77

Z dumą wspieramy go w jego arktycznej przygodzie, której głównym celem jest zbiórka funduszy na wparcie niepełnosprawnych dzieci z Rumunii.

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK