Next77

Z dumą wspieramy go w jego arktycznej przygodzie, której głównym celem jest zbiórka funduszy na wparcie niepełnosprawnych dzieci z Rumunii.

 

Kilka słów o ambasadorze

Kręcę film dokumentalny w temperaturze -35ºC o człowieku, który jest gotowy wytrzymać zimno, na dystansie 620 km ciągnąc jednocześnie 35-kilogramowe sanie ze wszystkim, czego potrzebuje, by dotrzeć do mety. Halucynacje towarzyszące ogromnemu wysiłkowi, każą mu się zatrzymać, ale wie że nie może, bo cel jaki przyświeca całej akcji jest warty poświęcenia. Wiedziałem, że projekt wisi na włosku i zależało nam na wsparciu dobroczyńców. Marka Irix zdecydowała się wspomóc nas w naszych działaniach swoimi obiektywami Irix Cine udowadniając tym samym że są pewni ich działania w dosłownie każdych warunkach, co bezpośrednio przyczyni się do dalszego rozpropagowania całej akcji i jej sukcesu. Nie możemy się doczekać, by opowiedzieć moc wam opowiedzieć tę historię.

 

Wkrótce więcej informacji o Sorinie i jego projekcie.

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK