Next77

 

Właśnie ukazała się najnowsza recenzja obiektywu Tokina FíRIN 100mm f/2.8 FE Macro przygotowana przez Christophera Frosta.

 

Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro to już drugi obiektyw nowej serii FíRIN. Został zbudowany na bazie 9 soczewek w 8 grupach, z czego dwie to soczewki asferyczne, a trzy o obniżonym współczynniku dyspersji. Dodatkowo został wyposażony w zaawansowane powłoki antyrefleksyjne. To wszystko przekłada się na wysoką rozdzielczość i kontrastowość otrzymywanego obrazu. 9-listkowa przysłona zapewnia miły dla oka charakter rozmycia nieostrości w przypadku fotografii portretowej.

 

W materiale została zaprezentowana ogólna specyfikacja wraz z oceną wyglądu, możliwości produktu oraz szereg testów wraz z zdjęciami przygotowanymi specjalnie na potrzeby recenzji.

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK