HandeVision Obiektywy

OBIEKTYWY HANDEVISION

 

Marka HandeVision to rezultat długotrwałej współpracy między niemieckim producentem obiektywów IB/E Optics GmbH oraz specjalistycznego oddziału Shanghai Transvision Photographic Equipment Co. Ltd, znanego również pod swoją marką Kipon jako producent wysokiej jakości adapterów.

HandeVision reprezentuje pomysłowość i nieprzeciętną jakość. Marka, która oferuje obiektywy o ekstremalnie wysokiej światłosile i wyjątkowej jakości, opracowane w Niemczech. IBELUX ze swoim światłem o wartości 1:0.85, najjaśniejszy produkowany obecnie obiektyw na świecie do aparatów systemowych to pierwszy produkt serii obiektywów HandeVision. Drogi projekt optyczny składający się z wielokrotnie powlekanych soczewek jest fundamentem wspaniałych rezultatów obrazowania tymi obiektywami. Dodatowe użycie wielu dysków przysłonowych daje efekt unikatowego bokeh. Od strony mechanicznej, HandeVision przykłada wielką wagę do niebywale wytrzymałej, metalowej konstrukcji. Główne materiały użyte w produkcji to anodowane aluminium, mosiądz w mechanizmie ustawiania ostrości oraz stal nierdzewna dla uzyskania niespotykanej długowieczności.

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK