Zajmujemy się hurtową dystrybucją sprzętu fotograficznego oraz video. W naszym portfolio jest bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju produktów, począwszy od profesjonalnego sprzętu oświetleniowego i obiektywów poprzez statywy, aż do drobnych akcesoriów. Pozwala nam to dopasować ofertę do różnych odbiorców - zarówno amatorów, jaki i zawodowców. Dzięki bogatemu asortymentowi, rzetelności i doświadczeniu zapewniamy profesjonalną obsługę zamówień. Szybkość w realizacji dostaw gwarantuje duże centrum logistyczne w Krakowie połączone z serwisem sprzętu dla wszystkich marek.

 

Nasze marki własne: Quadralite, Genesis Gear, Delta. Są to w całości nasze własności intelektualne.

 

Marki których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce: Irix, Tokina, Hoya Filters, Cokin, Meike, Triopo.

 

Wyłączność na dystrybucję oznacza, że legalny zakup produktów tych marek w Polsce możliwy jest tylko w firmie Next77 oraz u jej kooperantów, których znaleźć można na podstronie "Gdzie Kupić?"Zapraszamy do współpracy!

Next77 Sp. z o. o.

 

FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK