Meike MK-28 mm f/2.8

Meike MK-28mm to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw przeznaczony do aparatów z matrycami APS-C, Micro 4/3 i Nikon CX. Został wykonany z wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego stopu metalu. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi, które minimalizują ryzyko wystąpienia flar na zdjęciach. Idealnie dopasowana, kompaktowa konstrukcja oraz precyzyjny pierścień do manualnego ustawiania ostrości sprawiają, że użytkowanie obiektywu jest niezwykle proste. Za plastyczny, okrągły bokeh odpowiada 9 listków przesłony. Otwór względny f/2.8 pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Obiektyw idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui. S

 

Meike MK-35 mm f/1.7

Meike MK-35mm F1.7 to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw. Został wykonany z wytrzymałego stopu metalu. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi. Idealnie dopasowana, kompaktowa konstrukcja oraz precyzyjny pierścień do manualnego ustawiania ostrości sprawiają, że użytkowanie obiektywu jest niezwykle proste. Za plastyczny, okrągły bokeh odpowiada 9 listków przesłony. Otwór względny f/1.7 pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Obiektyw idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. Przeznaczony jest do współpracy z matrycami APS-C i mniejszymi. W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui. Sugerowana cena detaliczna wynosi 415 zł (dla wszystkich mocowań).

 

Meike MK-50mm f/2.0

Meike MK-50mm F2.0 to wysokiej klasy stałoogniskowy obiektyw standardowy. Został wykonany z wytrzymałego, a zarazem lekkiego stopu metalu. Przeznaczony jest dla aparatów z matrycami APS-C, Micro 4/3 oraz Nikon CX. Soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi. Idealnie dopasowana, kompaktowa konstrukcja oraz precyzyjny pierścień do manualnego ustawiania ostrości sprawiają, że użytkowanie obiektywu jest niezwykle proste. Za plastyczny, okrągły bokeh odpowiada 9 listków przesłony, a duży otwór względny F/2.0 pozwala uzyskiwać dobrą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Idealnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej. W zestawie znajduje się komplet dekielków oraz miękkie etui.

Free Joomla Lightbox Gallery
FaLang translation system by Faboba

Zapisz się do naszego newslettera!


Zapisując się do Newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych wyłącznie w celu wysyłki newslettera, która obejmuje otrzymywanie informacji handlowych o najnowszych produktach i wydarzeniach Z FIRMY NEXT77. Więcej o polityce prywatności.

Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia jej przeglądania!
OK